A. J. Greimo skaitykloje susirinko gimnazijos Knygų klubo narės. Susėdusios prie kavos puodelio,klubietės ėmė dalintis įspūdžiais apie perskaitytas knygas.
Bibliotekininkė Rima Dranickaitė pristatė V. Tapinienės knygą „Susigrąžinto laiko blyksniai“. Šioje eseistikos knygoje autorės mintys apie gyvenimą, likimą, atmintį ir laiką. Direktoriaus pavaduotoja Romualda Pupinytė pasidalijo įspūdžiais apie knygą „Šiauliai mūsų širdyse ir atmintyje“. Tai šiauliečių klubo Vilniuje narių prisiminimai apie vaikystės ir jaunystės miestą. Lietuvių kalbos mokytoja Janina Dombrovskienė perskaitė amerikiečių rašytojo, kilusio iš Afganistano, romaną „Bėgantis paskui aitvarą“, kuriame atskleista sukrečianti istorija apie Afganistaną talibų valdymo laikotarpiu. Buvusi anglų kalbos mokytoja Alfreda Samsanavičienė pristatė švedų rašytojo J. K. Khemiri romaną „Tėvo sutartis“. Tai intelektuali psichologinė knyga, pasakojanti apie komplikuotus santykius šeimoje. Lietuvių kalbos mokytojai Jolantai Valančienei didelį įspūdį paliko anglų rašytojos P. Barker knyga „Mergelių tyla“,Homero „Iliados“ įkvėptas istorinis romanas. Buvusi geografijos mokytoja Sniegina Raubaitė papasakojo apie šiuo metu sulaukusį didelio populiarumo M. Adomėno detektyvinį romaną „Moneta ir labirintas“. Buvusią karjeros specialistę Laimutę Vielikėnienę sužavėjo amerikiečių rašytojo M. Sullivan istorinis romanas „Paskutinis žaliuojantis slėnis“. Romano veiksmas vyksta 1944 m., jauna vokiečių šeima ryžtasi pabėgti iš sovietų užkariautos Ukrainos į laisvąjį pasaulį. Bibliotekos vedėja Jovita Labanauskienė neseniai baigė skaityti A. Šlepiko apsakymų rinkinį „Namas anapus upės“. Knygoje rašytojas realistinį pasakojimą derina su sapniška nuotaika, fantastiniais vaizdiniais, pasakoms būdingu paslaptingumu. Bibliotekininkė Valda Kizevičiūtė, kuri visada renkasi kažką neįprasto, šįsyk pristatė E. Leontjevos istorinį romaną „Turgaus aikštė, arba dviejų Žanų istorija“. Romane viduramžių dvaro paslaptys meistriškai susipina su šių dienų aktualijomis.
Po kiekvieno knygos pristatymo kilo diskusijos apie knygų veikėjus, atskleistas idėjas, autoriaus rašymo stilių ir kt. Pedagogės pasidžiaugė, kad Knygų klubas tapo ne tik vieta, kur aptariamos knygos, bet irerdve, kur galima pasidalinti mintimis, įžvalgomis. Popietė baigėsi pažadu susitikti vėl su naujomis skaitymo patirtimis.
Rima Dranickaitė, bibliotekininkė